Detektory TesoroSpolečnost TESORO patří mezi jednu z nejstarších značek výrobců detektorů kovů. Společnost Tesoro vychází při výrobě detektorů nejen z mnoha zkušeností, které během výroby nasbírala, ale používá i nejmodernější technologie a kvalitní zpracování je samozřejmostí. Detektory Tesoro jsou oblíbené mezi hledači díky rychlému vyhodnocení předmětu pod sondou, jejich nízké váze a rychlé separaci předmětů pod cívkou. Výrobce v USA dává k zakoupeným detektorům doživotní záruku, ale na Evropském trhu nabízí prozatím záruku 3 roky, což i tak, je stále o jeden rok více oproti ostatním výrobcům.
Detektor kovů Tesoro Cibola

Detektor kovů Tesoro Cibola

Tesoro Cibola je detektor určený všem kteří ocení přesnou diskriminaci a rychlou reakci detektoru.

Detektor kovů Tesoro Compadre

Detektor kovů Tesoro Compadre

Detektor kovů Tesoro Compadre je základní a nejjednodušší model od společnosti Tesoro. Tento detektor je určený především dětem.

Detektor kovů Tesoro Cortes

Detektor kovů Tesoro Cortes

Vlajková loď značky Tesoro a bezesporu jeden z nejlepších detektorů kovů v současnosti na trhu!

Detektor kovů Tesoro DeLeon

Detektor kovů Tesoro DeLeon

Detektor Tesoro DeLeon je postaven na platformě Cortese. Detektor je určen především pro všeobecné hledání mincí, militárií a šperků. Hledači ocení LCD display s grafickou identifikací předmětu.

Detektor kovů Tesoro Lobo ST H.O.T

Detektor kovů Tesoro Lobo ST H.O.T

Lobo je jedním z nejznámějších detektorů kovů vůbec. V různých vývojových verzích se vyrábí již řadu let. Poslední verze nese označení H.O.T a je u ní co největší důraz kladený na spolupráci právě se sondou H.O.T 12x10 a 5,75". U Tesoro tak znovu výrazně posunují jak dosah tak citlivost tohoto detektoru, který je celosvětově doslova pojmem!

Detektor kovů Tesoro Lobo Super TRAQ

Detektor kovů Tesoro Lobo Super TRAQ

Lobo je jedním z nejznámějších detektorů kovů vůbec. V různých vývojových verzích se vyrábí již řadu let. Poslední verze nese označení H.O.T a můžete si zvolit zda chcete detektor osazený základní sondou 23x20 cm nebo 25 CM 2d WIDESCAN. Obě sondy si dokáže poradit i s tou nejmenší drobotí a detektor díky technologii H.O.T také přidal na dosahu.

Detektor kovů Tesoro Silver µMax

Detektor kovů Tesoro Silver µMax

Legendární detektor kovů Silver od společnosti Tesoro, oblíbený mezi začínajícími a středně pokročilými hledači.

Detektor kovů Tesoro Tejón

Detektor kovů Tesoro Tejón

Nový Tesoro Tejón s dvojí diskriminací a pracující na vysoké frekvenci 17kHz. Pokud chcete hledat velmi staré věci, jejichž povrch je celý vázaný v oxidační vrstvě, je Tejón detektor, na který se vyplatí podívat.

Detektor kovů Tesoro Vaquero

Detektor kovů Tesoro Vaquero

Detektor kovů Tesoro Vaquero je detektor pro pokročilejší hledače. Detektor je postaven jako universální, ale s důrazem na snadný lov nízkovodivostní drobotiny a drobných kousků zlata.

Ke stažení

Novinky


Webdesign: www.trigonag.cz | CMS: www.vades.cz