Detektory kovůDetektory kovů vám rádi objednáme na naší prodejnu v Českých Budějovicích. Prodáváme značky Tesoro, C Scope, Viking, Garrett, Minelab, Fisher, White, Golden Mask a Nexus. Rádi Vám poradíme s výběrem a předvedeme.

Bounty Hunter Land Ranger Pro

Land Ranger Pro je v současnosti nejvyšší model nové modelové řady Bounty Hunter. Detektor disponuje řadou pokročilých funkcí, které ho i přes nízkou cenu řadí spíše mezi detektory ve střední třídě než pro začátečníky. Detektor má velmi slušný dosah a citlivost a díky biaxiální 2D sondě o průměru 28 cm, kterou využívá řada dalších špičkových detektorů od First Texas, také velice dobré pokrytí.

Bounty Hunter Quick Draw Pro

Bounty Hunter Quick Draw Pro

Quick Draw Pro je nový detektor kovů od společnosti Bounty Hunter. Detektor využívá všechny nové technologie společnosti First Texas (Bounty Hunter, Fisher a Teknetics. Je postaven tak, aby ho zvládl doslova každý.

Detektor kovů Garrett ACE 150

Detektor kovů Garrett ACE 150

Jednoduchý, ale presto účinný začátečnický detektor kovů s digitálním displayem.

Detektor kovů Garrett Ace 250

Detektor kovů Garrett Ace 250

Vylepšená verze předchozího modelu ACE 150, vyšší dosah do hloubky a hledači ocení hlavně funkci PinPoint, pro snadné a přesné zaměření cíle. Tak jako předchůdce ACE 150 je tento detektor oproti jiným značkám pro začínající hledače legendou.

Detektor kovů Garrett AT PRO International

Detektor kovů Garrett AT PRO International

AT PRO je zcela nový typ detektoru od Garretu. AT PRO používá novou 2D sondu 22x28cm a je použitelný doslova ve všech lokalitách. Tento universální detektor lze použít pro hledání ve sněhu, dešti nebo pod vodou do maximální hloubky 2m.Zdarma sluchátka a výukové DVD!

Detektor kovů Golden Mask 1 HF

Detektor kovů Golden Mask 1 HF

Nový model Golden Mask, vylepšený předchůdce Golden Mask1. Vyšší dosah a citlivější reakce na předměty pod cívkou, na vysoké frekvenci 18kHz, pro maximalní citlivost i na ty nejdrobnější předměty.

Detektor kovů Golden Mask 2

Detektor kovů Golden Mask 2

Většinu technologii GM najdete již v modelu Golden Mask 2. Přistroj se vyznačuje především mimořádným dosahem.

Detektor kovů Golden Mask 3

Detektor kovů Golden Mask 3

GM3 je všestranný detektor, který se svým výkonem může snadno měřit se světovou špičkou v oboru.

Detektor kovů Golden Mask 3 plus

Detektor kovů Golden Mask 3 plus

V současnosti nejnovější model celé řady GM. Narozdíl od svého protěžku GM 3 má verze plus zesilovač slabých signálů.

Detektor kovů Minelab X-TERRA 305

Detektor kovů Minelab X-TERRA 305

Vysoký výkon a všechny důležité funkce, to je asi nejpřesnější hodnocení nového detektoru kovů X-Terra 305. Vybavení tohoto detektoru, který je stále cenou ještě v začátečnické třídě, je opravdu obdivuhodné. Ostatně posuďte sami

Detektor kovů Minelab X-TERRA 505

Detektor kovů Minelab X-TERRA 505

Rozšířené schopnosti, velký hloubkový dosah a výborná diskriminace jsou vlastnosti, které nyní charakterizují nový detektor kovu X-Terra 505. Jak ve vnitrozemí, tak při plážovém hledání, je nová X-Terra 505 schopna se přizpůsobit všem půdním typům. Díky vylepšené technologii V-Flex je X-Terra 505 detektor kovu, který dokáže splnit i představy profesionálních hledačů.

Detektor kovu Minelab X-TERRA 705

Detektor kovu Minelab X-TERRA 705

Detektor kovů Minelab X-Terra 705 nabízí nejvyšší stupeň technologie V-Flex u řady detektorů Minelab X-Terra. Přístroj je maximálně přizpůsobivý, ať už se vydáte na hledání mincí, militárii, šperků na plážích nebo geologický průzkum. Veškeré funkce detektoru jsou vymyšleny tak, aby Vám přinášely co nejjednoduší obsluhu ve všech možnostech použití Minelab X-Terry 705. Minelab X-Terra 705 je tak nyní bezesporu jedním z nejzajímavějších digitálních detektorů kovů na trhu.

Dohledávací detektor Garrett Pro-Pointer

Dohledávací detektor Garrett Pro-Pointer

Dohledávací detektor kovů s vibrační a zvukovou identifikací s LED osvětlením.

Garrett Pro Pointer

Garrett Pro Pointer

Ruční dohledávací detektor kovů Garrett pro snadné zaměření předmětů v zemi. Vibrační a zvuková identifikace Vám pomůže při hledání v těžko přístupných místech např. u kořenů stromů, hlubokých dírách apod.

Naše cena s DPH: 3 743 Kč


Hloubkový detektor kovů CScope CS9000HPX

Hloubkový detektor kovů CScope CS9000HPX

Hloubkový detektor určený pro profesionální hledače určený pro hledání v extrémních hloubkách až 3m! Detektor detekuje jak kovové předměty, tak poruchy magnetismu země,tzn., že vyhledá i staré studny nebo jeskyně a jiné prostory.

Minelab Equinox 800

Minelab Equinox 800

Díky nové inovativní multifrekvenční technologii, nastavuje řada detektorů kovů Minelab EQUINOX novou laťku v detekci pro všechny vážné zájemce o hledání. DETEKTOR KOVU EQUINOX je určen pro všechny typy cílů a schopen pracovat ve všech typech půdních podmínek. Stačí si vybrat místo, kde chcete hledat a můžete začít!

Minelab Go Fin 40

Go Fin 40 je detektor kovů z nejnovější řady přístrojů určených pro začínající a pokročilé hledače.

Minelab Go Find 20

Detektor kovů Minelab Go Find 20 je nejednoduším přístrojem s nové řady detektorů Minelab určených pro začínající hledače.

Minelab Go Find 60

Minelab Go Find 60 detektor pro začánající a pokročilé hledače na trhu!

Ke stažení


Webdesign: www.trigonag.cz | CMS: www.vades.cz