MinelabDetektor kovů Minelab X-TERRA 305

Detektor kovů Minelab X-TERRA 305

Vysoký výkon a všechny důležité funkce, to je asi nejpřesnější hodnocení nového detektoru kovů X-Terra 305. Vybavení tohoto detektoru, který je stále cenou ještě v začátečnické třídě, je opravdu obdivuhodné. Ostatně posuďte sami

Detektor kovů Minelab X-TERRA 505

Detektor kovů Minelab X-TERRA 505

Rozšířené schopnosti, velký hloubkový dosah a výborná diskriminace jsou vlastnosti, které nyní charakterizují nový detektor kovu X-Terra 505. Jak ve vnitrozemí, tak při plážovém hledání, je nová X-Terra 505 schopna se přizpůsobit všem půdním typům. Díky vylepšené technologii V-Flex je X-Terra 505 detektor kovu, který dokáže splnit i představy profesionálních hledačů.

Detektor kovu Minelab X-TERRA 705

Detektor kovu Minelab X-TERRA 705

Detektor kovů Minelab X-Terra 705 nabízí nejvyšší stupeň technologie V-Flex u řady detektorů Minelab X-Terra. Přístroj je maximálně přizpůsobivý, ať už se vydáte na hledání mincí, militárii, šperků na plážích nebo geologický průzkum. Veškeré funkce detektoru jsou vymyšleny tak, aby Vám přinášely co nejjednoduší obsluhu ve všech možnostech použití Minelab X-Terry 705. Minelab X-Terra 705 je tak nyní bezesporu jedním z nejzajímavějších digitálních detektorů kovů na trhu.

Minelab Equinox 800

Minelab Equinox 800

Díky nové inovativní multifrekvenční technologii, nastavuje řada detektorů kovů Minelab EQUINOX novou laťku v detekci pro všechny vážné zájemce o hledání. DETEKTOR KOVU EQUINOX je určen pro všechny typy cílů a schopen pracovat ve všech typech půdních podmínek. Stačí si vybrat místo, kde chcete hledat a můžete začít!

Minelab Go Fin 40

Go Fin 40 je detektor kovů z nejnovější řady přístrojů určených pro začínající a pokročilé hledače.

Minelab Go Find 20

Detektor kovů Minelab Go Find 20 je nejednoduším přístrojem s nové řady detektorů Minelab určených pro začínající hledače.

Minelab Go Find 60

Minelab Go Find 60 detektor pro začánající a pokročilé hledače na trhu!

Ke stažení


Webdesign: www.trigonag.cz | CMS: www.vades.cz